2022 Psikoteknik Belgesi Fiyatı

psikoteknik-fiyat

Psikoteknik Belgesi Ücreti 2022

Psikoteknik Belgesi Ücreti 2022, genellikle randevu talebinde bulunan danışanlarımızın bizlere sorduğu sorular arasında yer almaktadır. Öncelikle Ticari Araç kullanan SRC Belgesine sahip sürücülerin alması gereken belgelerden birisi de Psikoteknik Belgesidir. Psikoteknik Belgesi kısa bir sürede yani 1 saatlik bir zaman diliminde Psikoteknik Testine girerek alabiliyorsunuz. Ama bunun için öncelikle Psikoteknik Merkezi üzerinden Psikoteknik Randevusu almanız gerekmektedir.

Psikoteknik Merkezleri kesinlikle Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış kurumlar olmalıdır. Lütfen başvurularınızda aracı firmalara başvurarak mağduriyet yaşamayınız. Uygulanacak Psikoteknik Testi sonrası Psikoteknik Testini onaylayan bir hastane de Psikiyatri onayından geçmeniz gerekmektedir. Psikoteknik Belgesi 2022 Ücreti devlet tarafından tüm kurumlarda ortak olacak şekilde yapılmaktadır. Fiyat birlikteliğine uyulmadığı durumlarda Psikoteknik Merkezlerine ve o süreçte en ucuz psikoteknik veya en uygun psikoteknik fiyatını alarak işlem yapılan Psikoteknik Belgelerinin de iptali söz konusunu olacağını unutmayınız.

2022 Psikoteknik Belgesi Fiyatı ne kadardır?

Türkiye’de tüm Psikoteknik Merkezleri aynı Psikoteknik Fiyatı üzerinden işlem yapmaktadır. Psikoteknik Ücretleri alacağınız duruma göre farklılık göstermektedir.

2022 yılı Psikoteknik Merkezi Fiyatı : 325 TL ‘dir. Fiyat bir kişi için geçerlidir.  (Alkol nedeni ile Ehliyeti Belgesini geri alabilmek için uygulanacak Psikoteknik Testi fiyatları farklılık göstermektedir.)

Hangi bölgelere yakınız veya Hangi bölgelere hizmetler sağlıyoruz?

Pendik Psikoteknik Belgesi, Pendik de Psikoteknik Merkezi, Pendik Psikoteknik Raporu, Kartal Psikoteknik Belgesi, Kartal da Psikoteknik Merkezi, Kartal Psikoteknik Raporu, Tuzla Psikoteknik Belgesi, Tuzla da Psikoteknik Merkezi, Tuzla Psikoteknik Raporu, Maltepe Psikoteknik Belgesi, Maltepe de Psikoteknik Merkezi, Maltepe Psikoteknik Raporu olarak Psikoteknik Testine girecek kişiler bizlere ulaşım sağlamaktadır.